Nuotolinės konsultacijos forma

Nuotolinė konsultacija

2PADARYKITE 3 NUOTRAUKAS PROBLEMINIŲ SRIČIŲ IR JAS PRISEKITE

Maximum file size: 30MB

3Apibūdinkite simptomus

* Kokie nusiskundimai, pakitimai Jums kelia nerimą? Prašome juos detalizuoti (pvz., ar tai yra odos bėrimas, skausmas, niežėjimas, šlapiavimas, odos darinys ar kt. pakitimai).
* Kada atsirado pakitimai, nusiskundimai (nuo ko viskas prasidėjo, kaip atrodė, tolimesnė įvykių vystymosi eiga…)? Pvz., jei tai bėrimas – kada ir kur atsirado, kiek dienų jau beria, kurios vietos išbertos, ar plinta (aprašyti plitimą eiliškumo tvarką). Jei odos darinys – nuo vaikystės ar naujai atsiradęs, kada pradėjo keistis ar kada atsirado, kokie pakitimai, kas išprovokavo ir pan.
* Ar yra simptomai? Jei taip, kokie (pvz., niežti, degina, peršti, skauda, karščiuojate). Įvertinkite jų stiprumą 10 balų sistemoje ( kai 0 – nieko nejaučiate, o 10 – negalite kentėti).
* Ar buvo anksčiau skirtas gydymas dėl šios problemos (ligos)? Jei taip, kokie buvo skirti vaistai? Ar buvo efektas ir koks?
* Kokios ligos Jums buvo nustatytos ankščiau bei kokiomis ligomis sergate šiuo metu (kaip odos ligos, taip ir vidaus organų ligos bei lėtinės ligos, kaip, pvz, cukrinis diabetas ir kt.)?
* Ar turi panašių skundų kas nors iš šeimos narių?
* Ar jūs vartojate kokius nors vaistus ar maisto papildus?
* Ar jums kada nors buvo pasireiškusi alerginė reakcija (alergija) į vaistus?
* Ar esate kam nors alergiškas?