Konservatyvus (neoperacinis) įaugusio nago gydymas PODOFIX

Konservatyviam gydymui priskiriamas metodas, kuris vadinasi ortoniksija (neoperacinis įaugusių nagų gydymas). Šiuolaikinės įaugusio nago korekcijos metodikos (ortoniksija) leidžia pakoreguoti nago plokštelę, suteikiant jai teisingą anatominę kryptį, ir išvengti bet kokio chirurginio įsikišimo!

Sąsagos – alternatyva operacijai

Sąsaga – plokštelė, kuri veikia kaip spyruoklė, specialiais klijais pritvirtinama ant nago paviršiaus ir pamažu lengvai tempdama tiesia augantį nagą.

Šiuo metu galima kovoti su šia liga be chirurgo pagalbos, naudojant Podofix plokštelę. Podofix – tai įtaisas, kuris pakelia įaugusį nagą, padeda sumažinti spaudimą nago voleliui ir uždegiminius procesus jame, ko pasekoje išnyksta skausmas ir, kas svarbiausia, vyksta vis progresuojanti nago korekcija. Šios metodikos veikimo principas panašus į stomatologinius dantų breketus: ant deformuoto nago jo laipsniškam pakėlimui ir ištiesinimui tvirtinama elastinga plokštelė iš metalo ir plastiko. Veikdama kaip spyruoklė, sąsaga ištraukia nago kraštus, ištiesindama jį ir neleisdama deformuotis. Ji rekomenduojama deformuoto ir įaugusio nago gydymui, taip pat odos volelio granuliacijos prevencijai. Gydymo rezultatas – skausmo išnykimas ir, svarbiausia, stabili augančio nago korekcija. Podofix lieka ant nago nuo 14 dienų iki 2 mėnesių. Po to ji turi būti pašalinta arba pakeista. Elastinga plokštelė yra lengvai tvirtinama ant probleminės nago zonos arba šalia jos. Dydį reikėtų parinkti taip, kad ji gerai priglustų prie pažeisto nago krašto, bet neišeitų už jo. Šis metodas priskiriamas prie nechirurginės onchokriptozės korekcijos naudojant sąsagą-plokštelę, tai leidžia išvengti chirurginės intervencijos. Dėl savo mažo dydžio Podofix nepastebima, netrukdo avalynės avėjimui, ir net sporto treniruotėms. Pageidaujant plokštelę galima net dengti nagų laku.

Šis metodas yra sukurtas ir plačiai taikomas Vokietijoje. Lietuvoje šią procedūrą jau galima atlikti Lazerinės dermatologijos centre.

Metodo privalumai:

  • Ideali fiksacija dėka Podofix elastingos tekstūros
  • Maksimalus įtempimas
  • Aktyvi technologija leidžia dozuoti įtempimą pagal poreikį
  • Individualus požiūris į kiekvieną pacientą
  • Patikimas tvirtinimas
  • Greitas ir efektyvus gydymas
  • Pritvirtinus Podofix sąsagą Jus labai greitai galėsite pamiršti apie savo problemą!

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Edita Zubrickienė

Gydytoja dermatovenerologė.
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius

Registruotis trending_flat

Paslaugų kainos

Gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

80

expand_more

Pakartotinė gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

70

expand_more

Apžiūra (Edita Zubrickienė)

60

expand_more

Konservatyvus įaugusio nago gydymas Pedofix (1 nagas, neoperacinis gydymas)

70

expand_more

Konservatyvaus įaugusio nago (nykščio) gydymui paruošimas

40

expand_more

Konservatyvaus įaugusių kitų nagų gydymui paruošimo kaina (vieno nago)

20

expand_more