Viskas, ką turite žinoti apie meta terapiją

Meta terapija – tai naujas metodas, padedantis drėkinti, atjauninti ir atnaujinti odą. Ši terapija veiksmingai padeda sumažinti odai senstant atsirandančias raukšleles ir kovoti su kitais odos senėjimo požymiais.

Kaip ji veikia?

Naudojant Dermatude Meta-Ject FX 50 įrenginį ir rankinį valdiklį, kuriame integruotos itin plonos adatėlės, odoje padaromos mikro perforacijos. Adatų atspaudas su aštuoniolika mikro adatėlių, 100-120 injekcijų per sekundę greičiu, padaro tūkstančius mikroperforacijų. Šis adatų atspaudas su lanksčios galvutės technologija ir banguotu atspaudo paviršiumi garantuoja, jog adatėlės įsiskverbs tolygiai nors odos paviršius ir būtų nelygus. Šios mikroperforacijos sukelia nestiprų paviršinį odos pažeidimą, kuris aktyvuoja natūralius odos atkūrimo procesus. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba. Taip pat procedūros metu oda yra veikiama aktyviomis veikliosiomis medžiagomis, kurios veikia labai tiksliai, specifiškai ir atitinka odos tipą bei gydymo tikslą.

Privalumai

Meta terapija – specialistų pripažinta kaip saugiausia ir natūraliausia iš invazinio pobūdžio procedūrų. Ji garantuoja, jog oda nebus sužalota, bei joje neatsiras randų. Yra išskiriama daug šios procedūros privalumų, tokių kaip:

• neskausminga bei trumpa procedūra;
• rezultatai tampa matomi labai greitai; per vieną sekundę yra atliekama iki 2000 perforacijų;
• veikliosios medžiagos maksimaliai patenka į odą;
• anestezija šiai procedūrai atlikti nėra reikalinga;
• po procedūros pacientas gali užsiimti savo numatyta veikla;
• makiažą naudoti galima jau kitą dieną po procedūros.

Kam skirta meta terapija?

Meta terapija veiksminga odos drėkinimui, raukšlelių (kaktoje, aplink akis, aplink burną) mažinimui, odos struktūros gerinimui, porų sutraukimui, kaklo, dekolte srities jauninimui, randelių gydymui. Ji taip pat gali būti taikoma skirtingiems odos tipams: drėgmę praradusiai, brandžiai, sausai, sutrūkinėjusiai, suglebusiai, pažeistai odai.

Jeigu esate nepatenkinti savo odos būkle, norite panaikinti nuo senėjimo atsiradusias raukšles, atgaivinti, atjauninti odą – išbandykite meta terapijos procedūras, kurios yra efektyvios, jų rezultatai tampa matomi labai greitai, o užsiimti savo numatyta veika galite tuoj pat po procedūros. Daugiau apie meta terapiją galite skaityti: https://www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/meta-terapija