Grožis – svarbus kiekvienam. Visi rūpinamės savimi, kad atrodytumėme kuo geriau. Bėgant metams, rūpestis savimi vis didėja – natūralu, juk ilgainiui sensta mūsų oda ir kiekvienas išgyvenimas, ar emocijos juokiantis, liūdint, pykstant atsispindi mūsų veiduose. Bėgant laikui mūsų emocinis veidrodis – veidas, kinta: jame daugėja mimikos raukšlių, kurios iš pradžių būna vos pastebimos, bet vėliau tampa vis ryškesnės bei gilesnės.

Dažniausiai raukšlės pastebimos kaktos, akių srityse, t. y. ryškėja pykčio, rūpesčio raukšlės ir pan. Taip yra todėl, kad senstant sulėtėja ląstelių dalijimosi procesas, elastino bei kolageno sintezė. Metai po metų ir oda praranda elastingumą bei odai reikalingus mikroelementus.

Norint išvengti raukšlių arba jas sumažinti galima atlikti grožio injekcijas. Veido raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis yra viena populiariausių invazinė bei estetinė procedūra visame pasaulyje. Botulino toksino injekcijų kasmet atliekama vis daugiau ir daugiau. Botulino toksino injekcijos atliekamos ne tik tada, kai atsiranda raukšlės, bet ir profilaktiškai.

Veido injekcijos atliekamos:

  • kaktos mimikos raukšlėms;
  • smulkioms raukšlėms;
  • apatinės veido dalies mimikos raukšlėms;
  • „žąsų kojelėms“, kurios atsiranda ties akių kampučiais.

Norint, kad veide nesimatytų gilių pykčio, kaktos mimikos ar kitokių raukšlių, derėtų savimi pasirūpinti ir pasirinkti botulino toksino injekcijas, kurios Jūsų veidą padarys kur kas gražesnį, lygesnį bei elastingesnį.

Botulino toksinas pradėtas naudoti jau labai seniai, ir, jeigu kreipiatės į tikrą šios srities specialistą, jokios rizikos nėra. Atlikus injekciją botulino toksinas sutrikdo nervinio impulso sklidimą tarp nervo ir raumens. Tada sutrinka ir raumens susitraukimas. Raumenys atsipalaiduoja ir nesusitraukia, o virš jų esanti oda tampa lygi, elastinga ir gilios raukšlės išsilygina.

Kiekvienas šios srities specialistas, dar prieš atliekant procedūrą, įvertins Jūsų veido mimikos raumenų darbą bei, žinoma, raukšlių gylį. Procedūra nėra labai skausminga, nes atliekant injekcijas, jos suleidžiamos į reikiamas vietas labai plona adata, o vietinis nuskausminimas būna net nereikalingas. Botulino toksino procedūra užtrunka vos 15 – 30 minučių. Reguliariai atliekant procedūras, raukšlės nebegilėja.

Taigi, jeigu pastebėjote, jog aplink akis, kaktoje ir kitose veido srityse atsirado nepageidaujamų raukšlių, galima jas pašalinti ar sumažinti botulino toksino grožio injekcijomis. Svarbu nedelsti ir laiku kreiptis į gydytoją specialistą.