Skubu: kur rasti patikimą kraujagyslių chirurgą?

Kad ir kuriame pasaulio krašte begyventumėte, susidūrus su liga, nebegalvojama apie lokaciją ar atstumus. Tokiose situacijose pagrindinis noras būna kuo greičiau pasveikti ir atsikratyti kamuojančios ligos. Žinoma, ne ką mažesnis dėmesys yra skiriamas ir specialisto paieškai, be kurio sunkiai išsiverčiama sutrikimų gydymo procese.

Kalbant apie vieną sudėtingiausių ir, be abejo, svarbiausių, mūsų organizmo sistemų – kraujotaką, vertėtų paminėti, jog nesklandumus, susijusius su kraujagyslėmis, kraujo pratekėjimu jomis, gydantis asmuo turėtų pasižymėti ypatinga kompetencija. Tad kaip žinoti, ar kraujagyslių chirurgas yra savo srities profesionalas?

Pateikiame keletą patarimų, į kokius aspektus būtų naudinga atsižvelgti, kad jūsų kraujagyslių sistemą prižiūrintis ir gydantis chirurgas pateisintų tikro mediko vardą.

  1. Reputacija ir geras vardas. Nesvarbu ar kraujagyslių chirurgas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose ar kitame mieste, apie jo nuveiktus darbus paprastai sklando legendos. Tiesa, nors dažniausiai jos būna geros, vertėtų nepatingėti ir apie chirurgą paskaityti bei pasidomėti kiek ilgiau ir plačiau: kartais šalia gerų atsiliepimų, būna vienas kitas ypatingai svarus argumentas, leidžiantis spręsti apie gydytojo kompetencijos stoką.
  2. Patirtis. Bene vienas aktualiausių kriterijų, apibūdinantis, koks yra pasirinktas kraujagyslių chirurgas Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose, yra klinikų, poliklinikų ar ligoninių oficialiose internetinėse svetainėse pateikti chirurgų veiklos ir įgytų mokslinių laipsnių sąrašai. Nepatingėjus juos pasiskaityti, galite išlošti!
  3. Laimingų pacientų istorijos. Po gydymo procedūrų, pritaikius sudėtingas kraujagyslių gydymo technologijas, pacientai dažnai nevengia išsakyti savo nuomonę. Pasisekus ar nepasisekus buvo kraujagyslių chirurgo atlikta procedūra jie aprašo išsamiai ir vaizdžiai. Raskite pora minučių susipažinti su trumpais komentarais apie gydytojus.