Priemonės nuo plaukų slinkimo

Plaukai glaudžiai susiję su mūsų sveikata. Jeigu sergame mes, dažnai pakinta ir mūsų plaukų spalva, blizgesys, jie suplonėja, pradeda slinkti ir lūžinėja. Ypač tada, kai mūsų organizmui trūksta vitaminų, kai mes negaluojame ir blogai jaučiamės, kai išgyvename dėl įvairių gyvenimo problemų. Labai svarbu yra iš didelės gausos pasiūlymų tinkamai išsirinkti ir naudoti pačias efektyviausias priemonės nuo plaukų slinkimo.

Tiek vyrams, tiek moterims, kurie turi slenkančius, pažeistus ir lūžinėjančius plaukus, rekomenduojama ištisus metus naudoti tam tikras priemones tokias, kaip vitaminai, šampūnai, kaukės, vaistai. Svarbu nepamiršti, kad galima išbandyti ir natūralias remones nuo plaukų slinkimo.

Kartais išplovus galvą šampūnu vietoje balzamo galima užsidėti kaukę plaukams, kuri yra prisotinta gliukozės, baltymų, lipidų bei B grupės vitaminų. Slenkantiems plaukams stiprinti rekomenduojami ir specialiai parinkti maitinantys aliejai, kurie tonizuoja galvos odą bei suteikia jai elastingumo. Be tinkamai parinktų plaukų priežiūros priemonių (kaukių, šampūnų, losjonų ir pan.) yra labai svaru tinkamai maitintis, kad paukai būtų aprūpinti reikalingais vitaminais bei mikroelementais. Dažnai susidūrus su šia problema rekomenduojama vartoti kokybiško sėmenų aliejaus.

Norint, kad plaukai neslinktų, labai svarbu laikytis patarimų:

  1. kruopščiai plauti galvą ir neleisti, jog plaukai riebaluotųsi;
  2. naudoti nedidelį kokybiško šampūno, balzamo ar losjono kiekį;
  3. nedžiovinti plaukų itin karšta džiovintuvo oro srove;
  4. derėtų vengti plaukų tiesinimo ir cheminio šukavimo;
  5. reikėtų saikingai naudoti plaukų formavimo priemones;
  6. naudoti tik kokybiškas plaukų priežiūros priemones;
  7. žiemos metu nešioti kepures ir pan.

Derėtų atsiminti, kad riebiems plaukams reikėtų rinktis būtent tokiems plaukams ir pritaikytą šampūną, o pleiskanojantiems – šampūną nuo pleiskanų ir pan. Atidžiai reikėtų rinktis ir priemones (kondicionerius, kaukes, balzamus, aliejus ir kt. ) plaukams. Šampūną reiktų rinktis tokį, kurio sudėtyje būtų riekiamas vitaminų kiekis. Tinkamai pasirinktos priemonės pagerins jūsų plaukų augimo procesą ir sustiprins plauko šaknis. Taip pat teigiamai paveiks plauko folikulą, sustabdys jo nykimą ir stimuliuos keratino išsiskyrimą.

Reikėtų nepamiršti, kad tinkamas priemones nuo plaukų slinkimo gali parinkti tik gydytojas specialistas. Pigios priemonės gali ne tik nesuteikti jokio efekto, bet ir pakenkti. Todėl jeigu nežinote, kokias tinkamas priemones nuo plaukų slinkimo reikėtų naudoti, kreipkitės į gydytoją specialistą, kuris paaiškins, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus bei paskirs pati efektyviausią gydymo būdą.