Nagų grybelio gydymas liaudiškomis priemonėmis

Mūsų gyvenimas ir kasdienybė neatsiejama nuo įvairių ligų, nevisavertės mitybos, įvairių ligų, dėl jų vartojamų antibiotikų ar kitų medikamentų, patiriamo streso, kuris ypač silpnina imunitetą. Būtent todėl daugelis iš mūsų nusilpsta, praranda atsparumą įvairioms užkrečiamoms bei infekcinėms ligoms.

Nagų grybelis yra viena dažniausiai pasitaikančių ligų, kuri daugeliui neduoda ramybės. Didelė dalis asmenų, susidūrusių su šia problema, stengiasi vengti baseinų, pirčių, bendrų dušų ir t.t. bei skuba gydytis namuose pačiomis paprasčiausiomis ir pigiausiomis liaudiškomis priemonėmis.

Nagų grybelio gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis neapsieina be jodo, acto, sodos tirpalo, bičių pikio bei kitų gydymo priemonių. Taigi, kalbant apie nagų grybelio gydymą actu, rekomenduojama kojas mirkyti vandens vonelėje, kurioje yra 9 proc. acto. Šias voneles reikėtų pasigaminti kas antrą dieną ir tai kartoti apie 20 dienų. Norint gydytis bičiu pikiu, reikia sutarkuoti 50 g. bičių pikio, jį užpilti medicininiu spiritu ir palaikyti butelyje tamsioje patalpoje dešimt dienų, kaskart supurtant butelį, kad tirpalas susimaišytų. Pažeistus nagus šiuo tirpalu reikėtų tepti du kartus per dieną mėnesį laiko. Gydantis jodu veiksmingiausias yra 5 proc. tirpalas, kurį reikia tepti 2 kartus per dieną tris savaites. Jodo tirpalas sumažina grybelio sukeliamus nemalonius pojūčius, tokius kaip niežėjimas, perštėjimas, deginimo pojūtis ir kt. Nagų grybelį galima gydyti ir jodo vonelėmis, t. y. į šiltą vandenį įlašinus keletą lašų jodo kojas mirkyti reikėtų apie 10 – 15 minučių.

Obuolių actas nuo grybelio yra populiarus natūralus vaistas dėl savo rūgštingų savybių, kurios gali padėti slopinti grybelio augimą. Tradicinėje medicinoje obuolių acto naudojimas nagų grybeliui gydyti apima pėdų mirkymą acto ir vandens tirpale. Rekomenduojama kojas mirkyti bent 20 minučių per dieną, kad pagerėtų būklė. Kitos liaudiškos priemonės nuo nagų grybelio yra česnako ar arbatmedžio aliejaus tepimas ant paveiktų nagų. Nors šios priemonės gali būti naudingos kaip papildomi gydymo būdai, vis dėlto svarbu prieš naudojant pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, nes rimtesniais atvejais gali prireikti stipresnių medikamentinių preparatų.

Taip pat, gydant nagų grybelį liaudiškomis priemonėmis, rekomenduojamos druskų vonelės su soda. Į 1 litrą šilto vandens reikia įberti šaukštelį druskos bei maistinės sodos, o viską gerai išmaišius mirkyti kojas pusę valandos. Šia procedūrą reikėtų kartoti kiekvieną dieną dvi savaites.

Nors medicina dabar yra toli pažengusi, visgi nagų grybelio gydymas liaudiškomis priemonėmis išlieka toks pat populiarus. Vos atsiradus tam tikroms sveikatos problemoms skubame gydytis visais įmanomais būdais namuose, kad tik greičiau galėtume išspręsti nemalonias bei negražias problemas. Svarbiausia neužmiršti, kad norint išvengti sveikatos sutrikimų, reikėtų stiprinti savo imuninę sistemą. Tik tada organizmas bus atsparesnis įvairioms infekcijoms ir nesikartos tos pačios sveikatos problemos.

Taigi, stiprinkite savo imuninę sistemą ir jeigu su nagų grybeliu nepavyksta susidoroti gydant juos liaudiškomis priemonėmis, kreipkitės į specialistus.