Kaip panaikinti raukšles?

Bėgant laikui mūsų oda sensta ir vis dažniau pastebime, kad joje daugėja raukšlių, jos gilėja oda tampa nebe tokia elastinga, skaisti, kokia buvo anksčiau. Tik tuomet, kai pastebime odoje esančius pokyčius, susimąstome, kaip greitai bėga laikas ir kad visos gyvenime patirtos emocijos, nesvarbu teigiamos, jos ar neigiamos, atsispindi giliuose odos vingiuose.

Kiekvienas žmogus stengiasi prižiūrėti savo odą, ypač moterys, kurios bando paslėpti atsiradusias mimikos, pykčio ir kitas raukšleles veido srityje. Tačiau kartais net patys įmantriausi kremai, reguliarūs pratimai, sveika mityba bei vanduo ar profesionalus makiažas nebegali paslėpti senėjimo požymių ir gilių raukšlių, kurios erzina ir slopina kiekvienos moters grožį.

Senstant veidas praranda savo stangrumą ir lygumą, papilkėja. Pirmosios raukšlės atsiranda akių srityje ir apie burną, nes laikui bėgant oda praranda ne tik elastingumą bei lygumą, bet ir drėgmę. Jau nuo 25 – 29 metų amžiaus ląstelių dalijimosi procesas sulėtėja ir oda atsinaujina vis lėčiau ir lėčiau.

Daugeliui moterų yra svarbios ir aktualios raukšlių naikinimo priemonės ar procedūros ir visos renkasi skirtingą priežiūrą bei naikinimo būdus. Panaikinti ar sumažinti raukšles galima botulino toksino injekcijomis, kurios yra beveik neskausmingos. Botulino toksino injekcijos – tai pats idealiausiais variantas, norintiems greito rezultato. Botulino toksino injekcijos poveikis – išsilaikantis lygios odos rezultatas iki 4 – 5 mėnesių po atliktos procedūros. Vienos korekcijos metu rekomenduojama atlikti nuo 6 iki 15 injekcijų į skirtingus veido mimikos, kaktos ir kt. raumenų taškus. Po botulino toksino injekcijų praėjus 2 – 4 dienoms raukšlės pastebimai išnyksta.

Po botulino toksino injekcijos, nervinės ląstelės impulsas tarp nervo ir raumens numalšinamas, todėl neveikiami nervinio impulso raumenys nesusitraukia. Būtent tokiu būdu botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis. Jis sušvelnina arba visai panaikina klostes ar raukšles, susidariusias dėl specifinių veido mimikos raumenų ar jų grupių kontrakcijos (susitraukimo) sąveikos.

Nors raukšlių naikinimui yra daug įvairių priemonių, pats greičiausias ir idealiausias būdas atsikratyti raukšlių – tai botulino toksino injekcijos, po kurių moteris įgauna daugiau pasitikėjimo savimi bei tampa dar gražesne. Norint panaikinti raukšles tereikia kreiptis į gydytoją specialistą, kuris, įvertinęs Jūsų konkretų atvejį (raukšlių gylį, odos tipą ir pan.), pasistengs, kaip įmanoma efektyviau, pašalinti ar sumažinti Jus nuolat erzinančias ir ramybėms neduodančias raukšles.