Injekcijos nuo raukšlių

Daugelis vyresnio amžiaus moterų žiūrėdamos į veidrodį norėtų jį apgauti. Būtent dėl raukšlių, nuo kurių atsiradimo nesame apsaugotas nei vienas. Organizmui senstant, raukšlių atsiranda vis daugiau, o pagrindinės jų atsiradimo priežastys yra paveldėjimas bei gyvensena. Taip pat ankstyvam raukšlių atsiradimui įtaką daro oro užterštumas, nuolat patiriamas stresas, rūkymas, netinkama odos priežiūra.

Pirmiausia, veide atsiranda mimikos raukšlės juokiantis, stipriai pykstant ar reiškiant kitokias emocijas. Bėgant laikui, kinta odos elastingumas, audinių struktūra ir raukšlių atsiranda kitose srityse, apie lūpas, nosies kampučius ir t.t.

Norint išvengti rukšlių ar jas sumažinti, galima atlikti specialius veido pratimus, o jeigu jie nepadeda, rekomenduojamos injekcijos nuo raukšlių:

• raukšlių lyginimas hialurono rūgšties injekcijomis. Hialurono rūgštis yra žmogaus tarpląsteliniame skystyje. Senstant jos kiekis mažėja. Hialuronas yra sušvirkščiamas po raukšle. Ši medžiaga organizme pasiskirsto ir suskyla po metų. Būtent per šį laiką:

 1. lyginasi raukšlės;
 2. gerėja audinių būklė;
 3. oda tampa standesnė;
 4. skatinama jungiamojo adinio regeneracija (atsinaujinimas).

• raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis. Botulino toksino injekcijos dažniausiai atliekamos kaktos raukšlių korekcijai arba raukšlių aplink akis sumažinimui. Botulino toksino injekcijų poveikis ir trukmė priklauso nuo:

 1. botulino toksino injekcijos dozės;
 2. koreguojamos vietos;
 3. raumenų stiprumo;
 4. paciento organizmo būklės, odos struktūros.

Botulino toksino injekcijas reikia reguliariai kartoti. Šių injekcijų dėka:

 1. oda mažiau raukšlėjasi;
 2. injekcijos vietoje raumuo tampa mažiau judrus;
 3. nyksta gilios raukšlės;
 4. tam tikrą laiko tarpą nesusidaro naujos raukšlės.

Norint išvengti ankstyvų raukšlių ir išsaugoti savo grožį, reikėtų, kuo anksčiau pradėti rūpintis savimi, kad ateityje nesinorėtų apgauti veidrodžio, kuris visada parodo mus tokius, kokie esame iš tiesų. Taigi, vertėtų gyventi kuo sveikiau, nerūkyti, o esant reikalui dėl tinkamos odos priežiūros kreiptis į šios srities specialistus, kurie padės Jums puoselėti grožį. Būkime gražūs, mylėkime save ir džiaukimės gyvenimu!