Botulinas nuo raukšlių

Daugelis moterų nori būti gražios. Lankosi grožio salonuose, rūpinasi bei puoselėja savo odą. Puiku, kai tai daroma laiku ir saikingai. Bėgant metams ir senstant mūsų veiduose daugėja raukšlių. Veido raukšlės dažniausiai pastebimos kaktos srityje, apie lūpų kampučius, apie akis ir pan. Raukšlių naikinimas bei lyginimas neatsiejama daugelio moterų grožio procedūrų dalis.

Norint panaikinti ir išlyginti raukšles, rekomenduojamos botulino injekcijos nuo raukšlių. Botulino toksinas yra medžiaga, kuri veikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnes. Tuomet, kai botulinas suleidžiamas į raumenį, jis sutrikdo nervinio impulso sklidimą bei atpalaiduoja raumenį. Neleidžia raumeniui judėti šypsantis, pykstant, juokiantis ir pan.

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) botulino toksino injekcijų per metus atliekama apie 6 milijonus, o iš jų net 90 proc. moterims. Botulino injekcijos gali būti leidžiamos 18 – 65 metų asmenims. Lietuvoje daugelis moterų vis dar bijo šios procedūros, tačiau – visai be reikalo. Reikia suprasti, jog botulino toksino injekcijos nuo raukšlių yra ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra ir, jei tai patikite atlikti šios srities specialistui, galite pasiekti iš tiesų puikių rezultatų.

Botulino toksino injekcijos procedūra yra greita. Užtrunka vos 15 – 30 min. (priklausomai nuo zonų, į kurias yra leidžiamas botulino toksinas). Pati injekcija yra beveik neskausminga, nes atliekama naudojant labai plonas adatas. Efektas pastebimas jau po 3 – 4 dienų.

Botulino toksino injekcijos neatliekamos:

  • besilaukiančioms moterims;
  • maitinančioms mamoms;
  • sergantiems asmenims.

Botulino toksino injekcijas reikia reguliariai kartoti. Šių injekcijų dėka oda mažiau raukšlėjasi. Taip pat injekcijos vietoje raumuo tampa mažiau judrus, nyksta gilios raukšlės bei tam tikrą laiką nesusidaro naujos raukšlės.

Po suleisto botulino toksino nuo raukšlių nerekomenduojama vartoti alkoholio, lankytis pirtyse ar soliariumuose. Jeigu ruošiatės ypatingai progai ar svarbiam renginiui, botulino inekcijas rekomenduojama atlikti anksčiau nei dieną prieš, nes po šios injekcijos kartais gali atsirasti mėlynė.

Taigi, norint sumažinti ar išlyginti nepatinkančias raukšlės, nevertėtų bijoti botulino toksino injekcijų. Tik labai svarbu šias procedūras patikėti tikriems, sertifikuotiems specialistams, kurie puikiai išmano savo darbą, konsultuoja bei įvertina visas indikacijas ir kontraindikacijas. Jeigu jaučiate, kad jus vargina ir sendina veido raukšlės – nedelskite ir kreipkitės į specialistus, nes po botulino toksino injekcijų tapsite tik dar gražesnėmis, pasijusite žymiai geriau bei atjaunėsite.